DestinácieExotické dovolenkyAkciové letenkyPrenájom autaHotelyKontaktPelipecky apkaInstaGym

Ako postupovať pri kúpe klasických leteniek

Prinášame vám podrobný návod ako postupovať pri kúpe klasických leteniek. 

Pri kúpe klasických leteniek máte 2 možnosti:

1. Rezerváciu leteniek si urobíte sami prostredníctvom nášho on-line rezervačného systému, v ktorom si môžete zarezervovať z viac ako 400 lATA leteckých spoločností po celom svete (sú to napr. Lufthansa, ČSA, British Airways, Austrian Airlines atď).

2. Ak nemáte čas hľadať si najvýhodnejšiu letenku, jednoducho nám svoju požiadavku napište emailom na info@letenky.sk. My vám v najrýchlejšej možnej dobe vypracujeme ponuku (spravidla do 24 hodín - vrámci pracovných dní).

Postup on-line rezervácie:

1. Rýchlo a jednoducho si on-line zarezervujte svoju letenku za najvýhodnejšiu dostupnú cenu. Rezervačný systém bude od Vás vyžadovať iba tieto údaje: Miesto a dátum odletu i príletu, počet a kategória pasažierov. 

2. V ďalších krokoch Vám rezervačný systém ponúkne rozpisy (termíny a časy) a ceny letov. Ak Vám niektorý z ponúknutých letov vyhovuje, môžete pokračovať v jeho rezervícii.

3. Na dokončenie rezervácie sú potrebné mená a priezviská všetkých pasažierov, pri pasažieroch, ktorý majú na základe svojej kategorizácie nárok na zľavu (napr. detské ceny) je potrebné uviesť aj dátum narodenia. Nevyhnutné sú aj kontaktné údaje. Údaje si prosím skontrolujte, je dôležité aby boli zadané správne. Zmeny mien sú totiž u klasických aerolínií vylúčené. Taktiež ak nezadáte správne kontakty, nemáme Vás možnosť kontaktovať pri prípadných zmenách, ktoré by mohli nastať.

4. Ako doplnkovú službu Vám systém ponúkne možnosť si zabezpečiť poistenie. Prosím prečítajte si stručné popisy jednotlivých poistení, a zvážte, či má by ste mohli službu potrebovať, ak áno vyberte si rozsah poistenia.

5. Po prevedení rezervácie obdržíte emailom jej potvrdenie. Prekontrolujte si prosím všetky údaje, predovšetkým meno cestujúceho, dátum odletu a návratu a destináciu.

6. Potvrdenie rezervácie bude obsahovať termín, do kedy je nutné podľa podmienok leteckej spoločnosti letenky uhradiť a vystaviť. Vystavujeme iba letenky, úhrada ktorých je do termínu pripísaná na našom účte (nestačí napr. odfaxovaný prevodný príkaz). Preto je najvýhodnejším spôsobom úhrada vkladom na náš účet, alebo úhrada prostrednícvom internet bankingu s okamžitou splatnosťou, ak máte účet vo VÚB alebo Tatra banke.
7. Doručenie leteniek je spravidla špecifikované už priamo v rezervácií a závisí výlučne od podmienok leteckých spoločností. Ak by sa stalo, že Vám systém ponúkol nesprávnu variantu doručenia, pretože podmienky vystavenia sa môžu zmeniť aj počas platnosti rezervácie, budete o tom informovaný pracovníkmi nášho call centra.

8. Ak by ste mali iné požiadavky, prípadné nezrovnalosti, alebo potrebujete zmeniť termín, kontaktujte sa prosím na naše call centrum.

Ohodnoťte tento článok
1hodnotenie

Články