DestinácieExotické dovolenkyAkciové letenkyPrenájom autaHotelyKontaktPelipecky apkaInstaGym

Singapur

6 hodnotení

    Singapur, mestský štát v juhovýchodnej Ázii nachádzajúci sa na ostrove s rovnakým názvom. Kedysi prechodná stanica pre turistov cestujúcich naprieč Áziou, dnes vyhľadávaná metropola. Elegantný a štýlový. Singapur je nová hviezda juhovýchodnej Ázie. Od dych berúcich architektonických skvostov, cez jedinečné múzeá, najvychytanejšie reštaurácie sveta až po obchody ponúkajúce prestížnu módu z celého sveta.

    Ešte stále si nie ste istý? Ostaňte viac ako pár dní a prebádajte túto mestskú džungľu, nádhernú zmes britskej, indickej, malajzijskej a čínskej kultúry. Nechajte sa viesť tisíckami vôní, vyskúšajte kuchyne celého sveta. Uťahaní? Posaďte sa na plastovú stoličku pri niektorom z takzvaných "hawker center" - jednoduchý bufet, objednajte si pivo Tiger, dobré ázijské jedlo a nasávajte atmosféru ulice. Že to nie je pre Vás? Žiadny problém! Vyberte si jednu z luxusnejších reštaurácii, kde Vás zaplavia desiatkami chodov a litrami skvostného vína.

    Singapur je skrátka dokonalý protiklad drsnosti, prachu a špiny, ktoré vládnu zvyšku Ázie. Či už sa rozhodnete pre pár dní alebo dlhší pobyt, užite si krásy tohto mesta a vychutnajte si jeho jedinečnú atmosféru. A to rýchlo a jednoducho, napríklad pravidelnou linkou z Viedne.

Počasie

Friday
clear sky
28 °C
(dnes)
27 °C
Saturday
clear sky
27 °C
(dnes)
24 °C
Sunday
clear sky
29 °C
(dnes)
27 °C
Monday
clear sky
30 °C
(dnes)
28 °C
Tuesday
clear sky
30 °C
(dnes)
28 °C
Wednesday
clear sky
29 °C
(dnes)
27 °C
Ohodnoťte túto destináciu
6hodnotení