Poplatky

  1. Za vystavenie letenky nízkonákladovej spoločnosti si účtujeme poplatok 600 Sk. Tento poplatok zahŕňa aj poplatok za platbu cez embosovanú kartu, ako i komunikáciu s leteckou spoločnosťou. V prípade, že vystavujeme spiatočnú (obojsmernú letenku), tak poplatok 600 Sk si účtujeme iba raz.
  2. Za prevedenie zmien rezervácie si účtujeme poplatok 1000 Sk + náklady účtované leteckou spoločnosťou (zmenu rezerváciu vybavujeme iba pri niektorých spoločnostiach).
  3. Niektore nizkonakladove letecké spoločnosti znížili svoje ceny i tak, že klienti ktorý cestujú bez batožiny nemusia už teraz za ňu platiť. Príručná batožina, ktorú si klient berie na palubu je zahrnutá v každej cene letenky a má na ňu nárok každý cestujúci (max. 10 kg v závislosti od prepravcu). Avšak batožina, ktorú klient odovzdá na prepravu v batožinovom priestore je u týchto prepravcov spoplatnená a tak si ju platí len ten, kto reálne takúto batožinu prepravuje. V nasledujúcom zozname uvádzame ceny batožiny u jednotlivých prepravcov. Ak sa Váš dopravca v zozname nenachádza, batožina je v cene letenky zahrnutá automaticky.

Ceny sú uvedené na osobu a jeden smer letu.

Ryanair - 450,-Sk

Visa MasterCard DinersClub American Express TatraPay SporoPay VUB ePlatby
02 / 4445 7777


RyanAir
RyanAir
Stuttgart
už od 22
Eurokalkulačka